جمعه ٢٧ مهر ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
ساعت
 
صفحه اصلي > اخبار کتابخانه 
 
 
  • در تاریخ 97/10/07 تور گروهی آشنایی با کتابخانه و منابع آن برای دانشجویان جدید الورود برگزار گردید.

اعلام دسترسی به دوره الکترونیکی آموزش Research to Publication ناشر BMJ

      به اطلاع می‌رساند‌ امکان استفاده از دوره آموزشی Onlineناشر BMJ، با عنوان Researchto Publicationاز اين تاريخ به مدت شش ماه برای دانشگاه فراهم گرديده است. دوره مذکور يک برنامه آموزشِ پژوهش در علوم پزشکی و سلامت، از طراحی تا اجرای پژوهش و انتشار مقاله است که توسط ناشرBMJو با همکاری و مشارکت University of California, San Francisco (UCSF)طراحی و پياده‌سازی شده است. اين دوره شامل 6 دوره آموزشی با عناوين زير مي‌باشد:

 How to Write a Paper

What Editors and Peer Reviewers look for

 Publication Ethics

Designing Clinical Research

 Responsible Conduct of Research

 Introduction to Clinical Trials

  مجموعه عناوين مذکور شامل 200 ساعت آموزش در 48 موضوع اختصاصی است. مخاطبين اين دوره، پژوهشگران، اعضای هيات علمی، سردبيران و داوران مجلات، کارشناسان پژوهشی و اخلاق و دانشجويان هستند.

محتوای آموزشی هر دوره شامل متن، صفحات و آدرس‌های اينترنتی و فايل‌های صوتی و تصويری (فيلم‌) است. برای شرکت در اين دوره، لازم است که همکاران ابتدا از طريق آدرس http://rtop.bmj.com  نسبت به ثبت‌نام در دوره مذکور اقدام نموده و در آن شرکت نمايند. ضمنا راهنمای ثبت‌نام به پيوست ارسال می باشد.

 

قابل توجه دانشجویان و اساتید محترم: 

دسترسی آزمایشی (Trial) دانشگاه به مجموعه مجلات ناشر Natureتا پايان سال ميلادی 2017 فراهم شده است و ناشر Nature بيش از85 عنوان مجله معتیر در موضوعات علوم پزشکی، داروسازی، علوم پايه پزشکی و .... منتشر می‌کند که دسترسی دانشگاه از  طريق آدرس زیر امکان پذیر می باشد.

http://www.nature.com/siteindex

برگزاری تور گروهی کتابخانه دانشکده بهداشت

در روز شنبه و یکشنبه، تاریخ های 15و 96/7/16  تور گروهی مخصوص دانشجویان مقطع کارشناسی بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای و بهداشت عمومی جهت آشنایی با کتابخانه و چگونگی استقاده ازمنابع کتابخانه برگزار گردید.

سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 13 الی 23 اردیبهشت ماه سال 1396 در مکان آزاد راه تهران قم شهر آفتاب برگزار می گردد.

به اطلاع کلیه اعضاء محترم هیات علمی، دانشجویان محترم و محققین محترم دانشگاه می رساند دسترسی به منابع Emerald به صورت آزمایشی در آدرس http://www.emeraldinsight.com  فراهم شده است.

Emerald از ناشرین معتبر در حوزه مدیریت و برخی زمینه های تخصصی است که وِیژگی اصلی آن علاوه بر استفاده از دستاوردهای انجمن های بزرگ علمی دنیا، پوشش بسیاز مناسب در ISI,Scopus  و ESCI و توجه به جنبه های کاربردی و بروز می باشد.


قابل توجه اساتید محترم و دانشجویان عزیز:

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 15 الی 25 اردیبهشت ماه 1395 در محل شهر آفتاب تهران به آدرس:

اتوبان شهید کاظمی نرسیده به عوارضی تهران قم روبروی حرم مطهر امام خمینی - سمت راست -شهر آفتاب برگزار می گردد.

جهت اطلاع از لیست کتب ناشران و سایر اطلاعات به آدرس http: //www.tibf.ir مراجعه فرمائید.

كارگاه آموزشي جستجو در پایگاههای اطلاعاتی در روز سه شنبه 1394/02/15 از ساعت 8/30الي 13 در محل کتابخانه مرکزی با حضور 17 نفر از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری دانشكده برگزار گرديد ،مدرس اين كارگاه آقای روح الله شیری توضيحاتي را درخصوص استفاده از پايگاههاي اطلاعاتي ديجيتال ارائه نمودند.


كارگاه آموزشي جستجو در پایگاههای اطلاعاتی در روز چهارشنبه 1394/02/23از ساعت 30/8 الي 13 در محل کتابخانه مرکزی با حضور 18 نفر از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری دانشكده برگزار گرديد ،مدرس اين كارگاه آقای روح الله شیری توضيحاتي را درخصوص استفاده از پايگاههاي اطلاعاتي ديجيتال ارائه نمودند.

كارگاه آموزشي استفاده از منابع ديجيتال در روز چهارشنبه 12/9/93 از ساعت 30/8 الي 13 در محل دانشكده بهداشت با حضور اعضاء محترم دانشكده برگزار گرديد ،مدرس اين كارگاه سركار خانم جولاهي توضيحاتي را درخصوص استفاده از پايگاههاي اطلاعاتي ديجيتال ارائه نمودند.


براساس اعلام کتابخانه مرکزی دانشگاه، به اطلاع می‌رساند، دسترسی به بانک‌‌های اطلاعاتی شرکت ISIبرقرار شده است. علاوه بر بانک‌های اطلاعاتی قبلی ISI، دسترسی  دانشگاه به بانک اطلاعاتی Journal Citation Report - JCR که دربرگيرنده آخرين ضريب تاثير (Impact Factor)نشريات است، نيز برقرار شده است.

آدرس محيط جديد بانک‌های اطلاعاتی ISI به شرح زير است:

 1

ISI Web of Science

http://webofknowledge.com/WOS

 

2

Conference Proceedings

http://webofknowledge.com/WOS

3

Current Contents Connect

http://webofknowledge.com/CCC

4

Biological Abstracts

http://webofknowledge.com/BIOABS

5

Journal Citation Reports

http://webofknowledge.com/JCR

6

Medline

http://webofknowledge.com/MEDLINE

 برای اطلاعات بیشتر به سایت کتابخانه مرکزی دانشگاه مراجعه فرمایید    http://www.sbmu.ac.ir/SiteDirectory/Centrallibrary/Pages/isi%20assessment1.aspx

 

 

 

 

 

 

 

 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات،درمانی شهید بهشــتی
کتابخانه دانشکده بهداشت و ایمنی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران- ولنجک- میدان شهریاری بلوار دانشجو

تلفن : 22432041- 021
پست الکترونیک : public.health@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.